HENSFORT

HENSFORT jest jednym z wiodących polskich producentów okien i drzwi  PVC i aluminiowych. Produkty firmy wyróżniające się wysoką izolacyjnością cieplną cenione są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech, Wlk. Brytanii, Czechach, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, a w tym roku zintensyfikował swoje działania w krajach Beneluxu.

Aktywność firmy na arenie międzynarodowej podkreśla także udział w  elitarnych targach branżowych, takich jak Made Expo w Mediolanie, Batimat w Paryżu oraz Budma w Poznaniu Ponad dwudziestoletnie doświadczenie i jakość produktów oferowanych przez firmę została wielokrotnie zweryfikowana przez uznanych deweloperów w trakcie realizacji wymagających inwestycji. HENSFORT wyposażył w stolarkę okienno-drzwiową m.in. osiedle Zielone Tarasy, nowoczesne domy w Falentach , a takżeCompass Apartments w Londynie.

W segmencie inwestycyjnym producent energooszczędnych okien współpracuje m.in. z takimi firmami jak SKANSKA, ROBYG, Wawel Service, Northouse, Apklan, Wikana, Novisa i ERBUD.