ZETO-RZESZÓW

ZETO-RZESZÓW od ponad 50 lat dostarcza rozwiązania technologiczne dla firm i instytucji. Główną dziedziną działalności jest wdrażanie i integracja systemów klasy ERP przeznaczonych dla sektora MŚP. Kompleksowa usługa obejmuje analizę przedwdrożeniową, wdrożenie, opiekę serwisową oraz doposażanie środowiska pracy w serwery i komputery, oraz niezbędny sprzęt, oprogramowanie i aplikacje biurowe.
Firma jednocześnie specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji na zamówienie. Firma w sposób systemowy wdraża zaprojektowane i wytworzone rozwiązania. Serwisuje je i czuwa na ich eksploatacją, prowadząc stałe prace rozbudowy ich funkcjonalności.
Spółka dba o jakość wytwarzanych produktów, dlatego od wielu lat poddaje się certyfikacji ISO. Dowodem jest wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą PN-ISO/IEC 27001:2014-12. ZETO-RZESZÓW projektuje, tworzy, wdraża, integruje rozwiązania stacjonarne, mobilne wykorzystując zalety chmur obliczeniowych.

Spółka jest obecna w pięciu obszarach gospodarki:

• Publicznym
• Biznesowym
• Medycznym
• Outsourcingu
• Konsultingu

ZETO-RZESZÓW – Polski Dostawca Technologii Informatycznych
Klient zawsze może liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie poparte ponad 50-letnią działalnością na krajowym rynku produktów i usług informatycznych.

DANE KONTAKTOWE
ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Rejtana 55
35-326 Rzeszów